Susisiekite
(8-6) 24 24 333

Salygos

1. Rezervacija

Šimtu procentų garantuoti Jūsų pasirinkto automobilio negalime, todėl rezervuojame Jums Jūsų pasirinktą arba panašų automobilį. Labai stengsimės užtikrinti ir įvykdyti Jūsų pageidavimus, tačiau nesant galimybei, išnuomosime Jums tos pačios arba dar aukštesnės klasės automobilį už Jūsų rezervuoto automobilio kainą.

2. Nuomos laikotarpis

Minimalus automobilio nuomos laikotarpis yra 1 para (24 val.). Jeigu klientas vėluoja automobilį grąžinti ilgiau nei 2 val. – pridedama papildoma para.

3. Reikalavimai nuomininkui

Nuomininkas norint išsinuomoti automobilį privalo pateikti Europos sąjungoje išduotą vairuotojo pažymėjimą, neturint 2 metų vairavimo stažo imamas papildomas jauno vairuotojo mokestis nuo 2eur parai.

4. Nuomos kaina

Automobilių lentelėje nurodyta minimali kaina, norint sužinoti tikslią automobilio nuomos kaina užpildykite paraišką. Į kainą įskačiuotas civilinis draudimas, kasko. leidžiama rida parai 200km papildomas km 0,15eur (kaina gali skirtis nuo automobilio)

5. Automobilio išdavimas/grąžinimas

Automobilius galima pasiimti ir grąžinti mūsų biure Ateities g 10 Vilnius, Vilniaus oro uoste, Vilniaus geležinkelio stotyje bet kuriuo paros metu (24/7). Automobilio pasiėmimas nedarbo metu (nuo 18:00 iki 22:00 ir nuo 06:00 iki 08:00) - 10 EUR; nakties metu (nuo 22:00 iki 06:00) - 20 EUR.

6. Atsiskaitymas

Automobilio nuomos ir papildomų paslaugų mokestis nustatomas ir apmokamas nuomos pražioje pasiimant automobilį. Už paslaugas galima atsiskaityti pavedimu ar grynais pinigais.

7. Papilodmas draudimas

Pasirinkus papilodmą draudimą, Nuomininko materialinė atsakomybė mažėja dvigubai arba visai, taipogi sumažėja ir už automobilį paliekama užstato suma. Papilodmas draudimas galioja Nuomininkui pateikus eismo įvykio deklaraciją ir/arba policijos pažymą ir įvykio aplinkybių paaiškinimą. Papilomas draudimas negalioja vandalizmo, automobilio stiklų, padangų ir salono apgadinimo atvėjais.

8. Žalų administravimas

Atsitikus įvykiui ar apgadinus automobilį (dėl nuomininko kaltės), bus taikomas papildomas 50 EUR žalos administravimo mokestis (administravimo mokestis taikomas kiekvieno įvykio atvėju)

9. Kuras

Automobilis išnuomojamas su pilnu kuro baku taip pat ir turi būti grąžintas. Grąžinus automobilį su nepinu kuro baku taikomas 20eur kuro užpylimo mokestis ir faktinės kuro pildymo išlaidos.

10. KET pažeidimai

Eismo taisyklių pažeidimo administravimo mokestis 30eur. Nuomininkas privalo laikytis eismo taisyklių. Gavus pranešimą iš policijos apie padarytą nusižengimą nuomotojas perduoda visus reikiamus duomenis apie asmenį kuris nurodytu metu valdė automobilį. Už chuliganišką vairavimą ar greičio viršijimą skiriama 100eur bauda.