Susisiekite
+37062424333

„Get Rent“– kai prireikia ilgalaikės ar trumpalaikės automobilių nuomos.

Kaip viskas prasidėjo?

Asmeninė patirtis ir poreikis pastūmėjo imtis „Get Rent“ veiklos ir padėti žmonėms situacijose, kai prireikia automobilio.
Viskas prasidėjo nuo to, kai 2017 m. reikėjo išsinuomoti automobilį darbui ir išnaršę visus pasiūlymus internete tiesiog neradome patikimos įmonės, kuri teiktų kokybiškas automobilių nuomos darbui paslaugos. Teko rinktis iš to, kas buvo tada siūloma ir taip gimė idėja patiems tapti sprendimu tokiose situacijose. Nuodugniai išanalizavę rinką ir klientų poreikius, į kelius paleidome pirmąjį „Get Rent“ automobilį.

Kodėl verta rinktis „Get Rent“?

Optimizavę visus procesus garantuojame savo klientams išskirtinai draugiškas kainas ir geriausias automobilio nuomos darbui ar savo reikmėms sąlygas. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius ir įsiklausome į individualius pageidavimus. Visi „Get Rent“ automobiliai yra apdrausti privalomuoju ir KASKO draudimu. Automobiliai, kuriuos nuomojame pavežėjimo paslaugai teikti apdrausti privalomuoju draudimu su keleivių pavežimo rizika.
Nuolat investuojame į savo automobilių gerą techninio ir optinio stovio palaikymą. Mums labai svarbu, kad jūsų kelionė „Get Rent“ automobiliu būtų ne tik saugi, bet ir maloni.